2016 Yılının En Çok İzlenen 5 Dizisi

Son dönemde çıkan birçok yeni dizinin ömrü istediği reytingleri yakalayamadığı için kısa sürdü ve yayından kaldırıldı. Özellikle son dönemlere damga vuran Survivor adlı yarışma programı diğer televizyon dizilerine reyting konusunda büyük fark attı. Dizilerin izleyici çekmesi yarışma programlarına göre bir hayli zor oluyor. İşte buna rağmen 2016 yılının en çok izlenen 5 dizisi;

5. Diriliş Ertuğrul

dirilis-ertugrul-reytingYayınlandığı tüm günler reyting listesinin zirvesinde yer alan Diriliş Ertuğrul, tanındık oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Dizinin bu denli popüler olmasında başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’ın payı büyük.

4. Kiralık Aşk

Elçin Sangu ve Barış Arduç’a şöhreti getiren dizi, 2015 yılından bu yana Star Tv ekranlarında yayınlanıyor.

3. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-reyting-listesiYönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı son dönemlerin en popüler mafya dizisi denebilir. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır karakterinin büyük beğeni topladığını belirtmekte fayda var.

2. Baba Candır

baba-candir-reytingleri

Komedi dizisiyle başarı yakalamanın zor olduğu şu dönemlerde, Baba Candır’ın kısa zamanda geniş izleyici kitlesine ulaştığını söyleyebiliriz.

1. O Hayat Benim

en-cok-izlenen-dizi

Son dönemlerde büyük ihtimal senaryonun akışı nedeniyle eski reyting istatistiklerine bir hayli uzak olan O Hayat Benim, yinede hala ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu yazın.
Please enter your name here