Akıllara Zarar 5 Tuhaf Japon İcadı

Japonya her ne kadar teknoloji konusunda öve öve bitiremediğimiz ülkelerden biri olsa da, Japonya’nın insanları bazen ilginç icatlarıyla bizleri şaşırtabiliyor. İşte o bahsettiğimiz ve genellikle hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bazı garip icatları bu listemizde bulabilirsiniz.

5. Çok Amaçlı Sürahi

japon-icatlari-1

Biraz düşünelim tam kendinize su koymak üzereyken içeriden başka biri bana da buz gibi soğuk bir su getir dedi. Bu durumda iki bardağa birden ayrı ayrı su koymanız gerekecek. Eğer bunun sizi yoracağını düşünüyorsanız bu icadın işe yarayacağını söyleyebiliriz.

4. Hepinizi Duyarım Ona Göre!

kulak-japon-icad

Ortamlarda sizin hakkınızda dedikodu yapılmasından şikayet mi ediyorsunuz ? O halde ne dediklerini duymak için bu dev kulaklıkları kulağınıza geçirin. İnsanların garip bakışlarının hedefi olabilirsiniz ama buna değer!

3. Yalnızım Dostlar..

japon-icatlari-2

Eğer birinin yokluğunu hissediyorsanız veya sevgiliniz olmuyorsa artık zorlamanın alemi yok. Sizde alın bir kadın Japon yastığı keyfinize bakın.

2. Rahatça Yemek Yiyin

japon-icatlari-3

Uzun saçlıların çok iyi bileceği gibi yemek yerken saçlar ile başa çıkmış zordur. Artık bu sorunu fotoğraftaki yuvarlak halkaları suratınıza geçirerek çözebilirsiniz.

1. Dudak Büyütme

japon-icatlari-4

Dudakların küçük olması özellikle Asyalı kadınlarda sıkça görülen bir durumdur. Fakat bu soruna Japonların ilginç bir çözümü var. Yapmanız gereken dudak aletini ağzınıza yerleştirmek ve dudağınız büyüyene kadar aleti kullanmak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here