En İyi 5 Saç Düzleştirici

Saç düzleştirici arayışlarınız devam ediyor fakat en iyisini bulmakta zorlanıyor musunuz? Hiç sorun değil bu listemizde 2018 itibariyle en iyi saç düzleştirici modellerini bir araya getirdik.

5. USpicy Straightening


Maalesef henüz ülkemizde bulunmayan bir saç düzleştirici olduğunu söyleyelim. Ancak yurtdışından tanıdığınız varsa veya amazon üzerinden satıcı bulabilirseniz mutlaka almanız gereken bir ürün.

4. Braun Satin Hair 7 Iontec


Fiyatı 150 ila 200 tl arasında değişen bu cihaz 200 dereceye kadar ısı sağlayabiliyor. Malzeme yapısının tamamen seramik olduğunu söyleyebiliriz.

3. Rowenta SF7460 Premium Care 7/7


Bir başka 200 derece ısı verebilen düzleştirici’de Rowenta markasına ait. Marka bu saç düzleştiriciyi kullananlara parlak ışıl ışıl bir saça sahip olmayı vadediyor.

2.Babyliss ST3887E


Saçlarınız nemli fakat aceleniz mi var ? Öyleyse hiç sorun değil çünkü bu alet sayesinde ıslak saçlarınızı da kolayca düzleştirebiliyorsunuz.

1. Philips ProCare Keratin


Fiyatı diğer cihazlara göre biraz daha tuzlu olduğu söylenebilir. En uygun 300 tl’ye alabileceğiniz bu düzleştirici 230 dereceye kadar sıcaklık sunmasıyla ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here