Ana sayfa Arşiv Evde Ek Gelir Yapmanın 5 Yolu

Evde Ek Gelir Yapmanın 5 Yolu

Evde kendinize ek gelir yaratarak para kazanmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda fazla zaman ayırmadan kendinizi meşgul ederek ufak gelirler elde edebileceğiniz 5 işi bir araya getirdik.

5. Makale Yazın


İnternet dünyasının bilinen en eski gelir kaynaklarından biri. Satış yapacağınız bir makale satış sitesi bulun ve aklınıza gelen her konuda makaleler yazarak satışını yapın. Şuan sizin için yazdığımız bu makale gibi 🙂

4. Çevirmen Olun


Bir dile tamamen hakim olmak zorunda değilsiniz. Fiverr gibi sitelerde Türkçe’den İngilizce’ye çeviri yaparak bir miktar ek gelir elde edebilirsiniz.

3. Telefondan Para Kazanın


Tık başı veya reklam izlemeye ödemeler yapan uygulamaları bulun. Son dönemde sıkça artan madenci uygulamalarından uzak durun, telefonunuzdan para kazanayım derken telefonu bozmayın 🙂

2. Telefonlara Bakın


E-ticaret sitelerine başvuru da bulunan ve çağrı merkezi telefonlarına siz cevap verin. Düşük miktarlar alırsınız fakat fazla çağrı da olmaz zaten.

1. Çizimlerinizi ve Fotoğraflarınızı Satın


Özellikle çektiğiniz profesyonel fotoğrafları Instagram’da güzel paralara satabilirsiniz. Çizimler içinse satış yapacağınız yer Fiverr olacak büyük ihtimalle.