Ana sayfa Arşiv Football Manager 2018’de Bedava Alabileceğiniz 5 Muhteşem Oyuncu

Football Manager 2018’de Bedava Alabileceğiniz 5 Muhteşem Oyuncu

Bir süredir football manager hayranlarına yönelik içerik üretemiyorduk. Bu listemizde bu yılın en gözde ücretsiz oyuncularını derledik. Daha önce listesini yapıp yayınladığımız alınabilecek en iyi 5 genç futbolcuyu da yine sitemizde bulabilirsiniz.

1- Jose Antonio Reyes

Bu efsaneyi yaşı biraz ileri olanlar mutlaka hatırlayacaktır. Muazzam bir Arsenal kariyerini yıllar önce geride bırakan buna rağmen hala 35 barajı aşmamış tertemiz bir ücretsiz yetenek.

2- Diego Capel

Adı son zamanlarda Türk kulüpleriyle de anılan muhteşem bir yetenek daha. Statları hala muazzam belki de Real Betis’in en efsanevi oyuncusu olabilir.

3- Giuseppe Rossi

Sakatlıklar olmasaydı belki de bir Totti kadar iz bırakabilecekti. Bütün kariyeri neredeyse tamamen sakatlıklarla geçse de oynadığı dönemde potansiyelini daima gösterdi ve şuan boşta.

4- Mathieu Flamini

Galatasaray’a gelecek derken adı birden anadolu kulüpleriyle anılmaya başladı. Ancak sonunda hiçbir takıma gelmeyerek boşta kaldı yılların Arsenal ortasahası.

5- Welliton

Adı size tanıdık gelebiliyor olabiliyor çünkü birkaç yıl önce Mersin İY ve Kayserispor formalarıyla ligimizde izlemiştik. Muazzam bir Moskova kariyeri olduğu için hala statlarından birşey kaybetmiş değil.