Football Manager 2018’de Bedava Alabileceğiniz 5 Muhteşem Oyuncu

Bir süredir football manager hayranlarına yönelik içerik üretemiyorduk. Bu listemizde bu yılın en gözde ücretsiz oyuncularını derledik. Daha önce listesini yapıp yayınladığımız alınabilecek en iyi 5 genç futbolcuyu da yine sitemizde bulabilirsiniz.

1- Jose Antonio Reyes

Bu efsaneyi yaşı biraz ileri olanlar mutlaka hatırlayacaktır. Muazzam bir Arsenal kariyerini yıllar önce geride bırakan buna rağmen hala 35 barajı aşmamış tertemiz bir ücretsiz yetenek.

2- Diego Capel

Adı son zamanlarda Türk kulüpleriyle de anılan muhteşem bir yetenek daha. Statları hala muazzam belki de Real Betis’in en efsanevi oyuncusu olabilir.

3- Giuseppe Rossi

Sakatlıklar olmasaydı belki de bir Totti kadar iz bırakabilecekti. Bütün kariyeri neredeyse tamamen sakatlıklarla geçse de oynadığı dönemde potansiyelini daima gösterdi ve şuan boşta.

4- Mathieu Flamini

Galatasaray’a gelecek derken adı birden anadolu kulüpleriyle anılmaya başladı. Ancak sonunda hiçbir takıma gelmeyerek boşta kaldı yılların Arsenal ortasahası.

5- Welliton

Adı size tanıdık gelebiliyor olabiliyor çünkü birkaç yıl önce Mersin İY ve Kayserispor formalarıyla ligimizde izlemiştik. Muazzam bir Moskova kariyeri olduğu için hala statlarından birşey kaybetmiş değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here