İnternetten Satılmış En 5 Tuhaf Şey

Özellikle bazı yabancı siteler ilan konusunda kullanıcılarını bir hayli özgün bırakıyor ve neredeyse her şeyi satmalarına olanak tanıyor. Hal böyle olunca milyonlarca ilan arasından ilginç olanları çıkabiliyor. İşte son yıllarda İnternet üzerinden satılan bazı tuhaf şeyler.

5. Satılık Büyükanne

satilik-buyukanne

İngiltere’de yaşayan 10 yaşındaki Zoe Pemberton, 61 yaşındaki büyükannesinin tavırlarından şikayetçi olunca kendisini ebay üzerinden satışa çıkardı. Büyükanneye ciddi açık arttırma teklifleri gelse de durumu geç fark eden ebay ilanı yayından kaldırdı.

4. Alın Reklamı

alin-reklami

Amerikalı bir kadın İnternet üzerinden verdiği ilanda alnını reklam alanı olarak satışa çıkardığını ve açık arttırma kime kalırsa istediği metni alnına yazdıracağını açıklamasında yazdı. Yaklaşık 10.000$ teklifte bulunan Golden Palace markası açık arttırmayı büyük farkla kazandı.

3. Britney Spears Sakızı

britney-spears-sakiz

Britney Spears’ın konser sonrası yere attığı sakızı aldığını iddia eden bir kişi, bu sakızı İnternet üzerinden satışa sundu. İlginç olansa ortada hiçbir DNA örneği olmamasına rağmen bu garip ilan onlarca kişi tarafından teklif aldı.

2. 10 Yıllık Peynir

peynir-saitldi

Peynirin şarap gibi yıllar içinde tadında değişiklik olması elbette mümkün değil. Ancak peynirin üzerinde ”Meryem Ana” silüeti olduğu için almak isteyeni de çok oldu. Bir hafta ilanda bekleyen peynir 28.000$’a alıcı buldu.

1. Brüksel Lahanası

bruksel-lahanaa

İngiltere’de ikamet eden Andrew Henderson, bağış toplamak için ilginç bir yöntem seçti ve bu lahanaların tanesini 150$’a satışa çıkardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here