Yasaklı Sitelere Giriş İçin Kullanabileceğiniz 5 VPN Programı

Ülkemizde yasaklanan siteler her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu sorunun önüne geçmek için bu yazımızda 2018’in en çok indirilen ve en hızlı vpn programlarını bir araya getirdik.

5. ExpressVPN


Bu programın en güzel özelliği istediğiniz ülkeyi ayarladıktan sonra bile hız kesintisi yaşatmaması. Satın alırsanız 30 gün içerisinde iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz.

4. Cyberghost VPN


Diğer VPN programlarına oranla daha iyi bir güvenlik sağlayan Cyberghost, geçtiğimiz yıllarda birçok ödülün de sahibi oldu.

3. Zenmate


Eskisi kadar olmasa da ülkemizde hala yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor. Eski popülerliğini yitirmesinin sebebi geçtiğimiz aylarda yeni yasalarla bir engelleme almış olmasıydı. Ancak şuan eskisi gibi stabil çalıştığını söyleyebiliriz.

2. TunnelBear


Ücretsiz kullanıma da izin veren bu program sayesinde 500mb’lık trafik harcayabilirsiniz. Kota aylık ancak günde 20-30 dakika vpn kullananlar için ideal bir rakam.

1.Hotspot Shield


Belki de dünyanın en popüler vpn programı. Ancak ne yazık ki eskisi gibi ücretsiz kullanan kullanıcılara fazla destek verilmiyor ve limitli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here